Groepslessen vanaf september 2023

 

"Vacay is over"...en dat betekent uiteraard een nieuw lessenrooster met een scala aan groepslessen. 

 

Een Blik op het Nieuwe Weekschema

We begrijpen dat je drukke schema veeleisend kan zijn, daarom hebben we ervoor gezorgd dat ons nieuwe weekschema een breed scala aan opties biedt om in je agenda te passen. Hoewel het rooster in grote lijnen hetzelfde blijft als voor de grote vakantie, hebben we enkele wijzigingen aangebracht om ervoor te zorgen dat je altijd een les kan vinden dat bij je past. 

Een standaard weekschema zal er als volgt uitzien:

Maandag:
  - 19:00 - 20:00: Functional Training - Trainer Seb
  - 20:00 - 21:00: Engelse Boks - Trainer Nicholas

Dinsdag:
  - 20:00 - 21:00: Functional Training - Trainer Nicholas

Woensdag:
  - 19:00 - 19:30: Full Body* - Trainer Ward
  - 19:30 - 20:00: 30' Core* - Trainer Ward
  - 20:00 - 21:00: Functional Training - Trainer Ward

Donderdag:
  - 19:00 - 20:00: Engelse Boks - Trainer Nicholas
  - 20:00 - 21:00: Pilates - Trainster Nina

Zaterdag:
  - *09:30 - 10:30: Full Body* - Trainer Ward

Zondag:
10:00 - 11:00: ??** - Trainster Pauline

 

* Lessen kunnen ook via Zoom gevolgd worden.
** nog te bevestigen, afhankelijk van de lesgeefster

Een geactualiseerd weekschema is steeds terug te vinden op ons online platform.


Waarom Kiezen voor Onze Groepslessen?

Onze groepslessen bieden meer dan alleen fysieke training; ze creƫren een gemeenschap van gelijkgestemde individuen die samen streven naar gezondheid en welzijn. Of je nu een beginner bent die op zoek is naar begeleiding of een ervaren sporter die een nieuwe uitdaging wil, onze personal trainers zorgen voor een motiverende en ondersteunende omgeving.

 

Hoe Doe Je Mee?

Deelnemen aan onze groepslessen is eenvoudig. Met een account op ons online platform kan je steeds ons wekelijkse lessenrooster raadplegen.  Koop via het platform jouw beurtenkaart of abonnement waarmee je kan inschrijven voor de groepslessen die het best bij jou passen. 

 

Wij kunnen niet wachten om jullie te verwelkomen op onze groepslessen. De ideale gelegenheid om te trainen, te groeien en nieuwe vriendschappen te sluiten. 

Tot snel


Het Progress Team